Мультики Вінкс - всі серії захоплюючих пригод!

Мультиплікаційний серіал Вінкс обожнює кожна дівчинка. За його мотивами створені комп'ютерні ігри для дівчаток, створені неймовірно красиві функціональні ляльки Братс, з якими можна грати, створюючи свої цікаві історії про чарівниць Вінкс. Але для початку потрібно подивитися мультики винкс, які до сьогоднішнього моменту налічують 109 серій чи 4 сезону плюс 5 серій 5-го сезону.

Не будемо описувати сюжет цікавих пригод чарівниць Вінкс - Лейли, Блум, Флори, Текно, Музи і Роксі. Інакше тим, хто мультиплікаційний серіал ще не бачив, буде не так цікаво його дивитися. Коли не знаєш, що станеться в наступну секунду на екрані, то завжди переживаєш, хвилюєшся за героїнь, і від цього перегляд знаходить особливу емоційну гостроту. А, якщо ми зараз відкриємо всі секрети, то юні глядачки будуть знати, чим все закінчиться і переживати і співчувати будуть трошки менше. Хоча мультики винкс так геніально зроблені, що переглядаючи одну і ту ж серію кілька разів, все одно переживаєш за чарівниця фей. Мабуть в цьому і криється найбільший секрет такої грандіозної популярності серіалу.

У перших 26 серіях ви познайомитеся з дівчатками, спадковими чарівницями, які прилетіли з різних планет вчитися справжньому чарівництві в школі для фей. Адже секрети магії теж треба вивчати і довго практикуватися, щоб досягти справжньої майстерності. Серед шести головних героїнь одна прилетіла з Землі і звуть її Роксі. Подивіться мультсеріал і дізнайтеся історію дівчинки Роксі, яка стане такою ж могутньою чарівницею, як і її подруги. Якщо, звичайно, закінчить школу фей. А про це можна дізнатися тільки з мультфільму. Тому не відкладайте задоволення подивитися яскравий, барвистий мультсеріал з прекрасною музикою і неймовірно цікавим сюжетом.

Другий сезон також складається з 26 неймовірно цікавих серій. У цих серіях дівчинки вже встигли дечому навчитися і цілком здатні битися з темними силами, щоб захистити свою школу, врятувати своїх друзів, ну і, звичайно, захистити себе від злих чар. У кожній новій серії ви будете дізнаватися не тільки секрети чарівництва кожної з фей, але й сімейну історію кожної дівчини. Наприклад, долю Блум, долю Роксі і так далі. До кінця серіалу ви будете знати, через які труднощі довелося пройти дівчаткам, щоб потрапити до школи фей. Але в школі труднощі не закінчуються. Саме тут, в школі Алфея, їх чекають справжні випробування.

Також читайте